ДУБИНСЬКУ ІКОНУ ПЕРЕНЕСЕНО ДО ХРАМУ СВЯТИХ РІВНОАП. КОСТЯНТИНА ТА ЄЛЕНИ

З благословення архієпископа Чернігівського та Ніжинського Євстратія та за сприяння керуючого Тернопільської єпархії архієпископа Нестора на Тернопільщині, для поклоніння вірних, перебуває Дубинська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці.Протягом тижня, з 15 по 22 червня 2014 року, ікона перебувала у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя. 22 червня 2014 року, після читання акафісту Пресвятій Богородиці, який очолив секретар єпархії прот. Олексій Головацький, чудотворний образ проводжали до іншого храму обласного центру

Під час Богослужіння у храмі зібралася велика кількість парафіян, щоб в черговий раз приклонитися до ікони та попросити заступництва Пресвятої Богородиці.

Звершивши акафіст, святиню урочисто було перенесено до храму святих рівноапостольних Костянтина та Єлени м. Тернополя. На початку вулиці Тарнавського зустрів чудотворну ікону керуючий єпархією, архієпископ Нестор, духовенство м. Тернополя та численні парафіяни.
Торжественно, Хресною ходою духовенство пронесено ікону вулицею до храму, після чого архієпископ Нестор звершив акафіст Пресвятій Богородиці перед Її чудотворною іконою.
Його Високопреосвященству співслужив прот. Мирон Гах, духовенство храму та міста.

По завершенні Богослужіння кожен із прихожан мав можливість приступити до ікони, а владика Нестор помазував усіх освяченим єлеєм.
Дубинська мироточива чудотворна ікона Пресвятої Богородиці перебувати у храмі святих рівноапостольних Костянтина та єлени до 29 червня 2014 року.

До ікони можна приклонитися щоденно з 7:00 до 22:00.
Щоденно о 8:00 буде звершуватися Божественна літургія; о 14:00 та 18:00 акафіст до Пресвятої Богородиці.
Максим ГЕРАСИМЮК

прес-служба Тернопільської єпархії

dub_ke01 dub_ke02 dub_ke03 dub_ke04 dub_ke06 dub_ke08 dub_ke10