АРХІЄПИСКОП НЕСТОР ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Різдву Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа передувала ще одна подія, котру Православна Церква відзначає до сьогодні – Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 12-тирічному віці Пресвятій Богородиці явився архангел Гавриїл, котрий сповітив їй «благу вість» (звідси і назва свята – Благовіщення), про зародження у ній Божественного немовляти.  Дату Благовіщення Пресвятої Богородиці Свята Церква встановила, відрахувавши 9 місяців від Різдва Христового.
7 квітня 2015 року, у чистий вівторок, коли Церква відзначає свято Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, а також згадує страждання Господа Ісуса Христа, високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, у храмі святих рівноапостольних Костянтина та Єлени м. Тернополя, звершив святкову Божественну літургію, яка цього дня, згідно церковного уставу, розпочалася з вечірньої.
Його Високопреосвященству співслужили: старший священик храму прот. Павло Альбін, зав. канцелярії свящ. Олег Гах, свящ. Андрій Ткач та головний редактор газети «Лампада Православ’я» свящ. Володимир Зубілевич.
Після заамвонної молитви було відслужено молебень в кінці якого архієпископ Нестор освятив нові хоругви храму.
Прес-служба Тернопільської єпархії