АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ СВЯТ. ГРИГОРІЯ ПАЛАМИ

Під час Великого і святого посту Православна Церква закликає християн до більш щирої та усердної молитви. Одним із учителів Церкви, котрий у своїх творах навчав зосередженій духовній молитві (ісихазмі) був святитель Григорій Палама, архієпископ Фессалонітський. Свята Церква постановила вшановувати його пам’ять у другу неділю Великого посту.

8 березня 2015 року, у другу неділю Великого посту, високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький звершив Божественну літургію свят. Василія Великого у храмі святих рівноапостольних Костянтина і Єлени м. Тернополя.
Високопреосвященнійшому владиці співслужили: старший священик храму прот. Павло Альбін, настоятель Свято-Покровського храму с. Шупарка Борщівського району прот. Михаїл Батій, зав. канцелярією єпархії свящ. Олег Гах та свящ. Андрій Ткач.

Під час Богослужіння владика Нестор звершив дияконську хіротонію, рукоположивши іподиякона Романа Батія на диякона.
Недільного дня, у дні Великого посту, чимало прихожан прийняли таїнство Сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої.

Після заамвонної молитви, високопреосвященнійший владика виголосив молитву в дні неспокою та нашестя ворогів на Державу і Вітчизну нашу та звернувся до присутніх парафіян із повчальним словом.

Прес-служба Тернопільської єпархії