НАШЕ ХРАМОВЕ СВЯТО

3 червня Православна церква молитовно вшановує пам’ять святих рівноапостольних Костянтина та Єлени, а  наша парафія святкує своє престольне свято.

Цьогоріч цей день виявився по особливому урочистим, адже з ласки Божої ми завершили внутрішні роботи в нашій капличці. З цієї нагоди настоятель парафії високопреосвященнійший архієпископ Нестор у співслужінні понад двадцяти священиків звершив чин оновлення храму.

Значно прикрасив богослужіння спів архієрейського хору Тернопільської єпархії «Златослов» під керівництвом Заслуженого артиста України Святослава Дунця.

Настоятель, духовенство та вірні кафедрального собору висловлюють щирі слова подяки всім хто допомагав у відновленні храму. Особлива подяка прот. Тарасію Махніцькому та Петрику Юрію Івановичу за значну допомогу та підтримку.

Також хочемо висловити подяку парафіянам які відгукнулись на заклик духовенства і в останній день перед храмовим святом добре потрудились, щоб свято відбулось, працюючи цілу ніч.

По завершенні Божественної літургії відбувся молебень до святих покровителів храму після чого архієпископ Нестор у співслужінні соборного духовенства звершив чин закладення каменю під будівництво нового дому.

osv_ke02 osv_ke03 osv_ke04 osv_ke05 osv_ke06 osv_ke07 osv_ke08 osv_ke09

ФОТО: Іван БОРОДАЙКО
Прес-служба кафедрального собору