ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату розпочинає будівництво кафедрального собору у м. Тернополі.

Будівництво заплановане у дві черги. Першою чергою буде побудовано багатоквартирний житловий будинок із вбудованим єпархіальним управлінням. Другою чергою будуватиметься собор Святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени за рахунок коштів вилучених із реалізації квартир багатоквартирного житлового будинку збудованого у першій черзі.

Відповідна дозвільна та нормативна документація для початку будівництва приведена у відповідність до чинного законодавства та є в наявності в Управлінні Тернопільської єпархії.

Електронна версія дозвільних документів доступна усім бажаючим для ознайомлення на офіційній сторінці кафедрального собору у розділі «Дозвільні документи».

На даному веб-ресурсі можна буде відстежувати хід будівництва, ознайомлюватись із життям парафії Святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени, а також дізнатись реквізити для перерахунку пожертв на будівництво.