Протоієрея Євгена Заплетнюка поховали на малій батьківщині

27 квітня 2020 року Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, звершив заупокійну Божественну літургію і чин похорону священнослужителя – приснопам’ятного протоієрея Євгена Заплетнюка. Ключар кафедрального собору свв. рівноапп. Костянтина і Єлени м. Тернополя митрофорний протоієрей Євген Заплетнюк упокоївся 26 квітня 2020 року на 42-му році життя після важкого інсульту.

Архієреєві співслужили клірики єпархії. Окрім священників, у храмі були присутні тільки найближчі родичі спочилого у Господі отця Євгена.

Заупокійне богослужіння транслювалося наживо на ютуб-каналі “Лампада Православ’я TV”

Через запроваджені у зв’язку з поширенням коронавірусу обмежувальні заходи більшість парафіяни собору, друзів та знайомих отця Євгена молилися за спокій його душі вдома.

Після розрішальної молитви архіпастир звернувся до присутніх зі словом пам’яті та прощання. Владика Нестор назвав спочилого у Господі отця Євгена прикладом гідного пастирського служіння, відзначив його глибокі богословські знання, новаторство, постійний пошук, нестримне бажання донести Слово Боже до тих, хто найбільше потребує розради й підтримки.

Архієрей підкреслив, що отця Євгена знали і любили в багатьох куточках України; він завжди був відкритим до спілкування, любив людей і щедро ділився з ними всім, що знав. Єдине, чого не вистачало ключареві собору, – уважного ставлення до свого здоров’я. Адже, запалюючи інших, він сам згорів і так швидко відійшов у Вічність, не встигнувши втілити свої плани, мрії, проекти.

Після прощання у каплиці собору 27 квітня прах новопреставленого отця Євгена привезли на малу батьківщину. У храмі Святої Трійці смт Микулинці Теребовлянського району архієпископ Нестор відслужив літію за упокій душі отця Євгена.

Слово прощання виголосив настоятель храму протоієрей Василь Мариновський.

Поховали протоієрея Євгена Заплетнюка на цвинтарі в Микулинцях.

Ключар кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина та Єлени м. Тернополя протоієрей Євген Заплетнюк упокоївся 26 квітня 2020 року на 42-му році життя. 22 квітня отець Євген потрапив до реанімації з важким повторним інсультом. Лікарям не вдалося врятувати йому життя.