У НАШОМУ ХРАМІ НОВА СВЯТИНЯ

tern_kovmerk016 липня 2014 року, у 4-ту неділю після П’ятдесятниці, високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький звершив Божественну літургію свят. Іоана Золотоустого у храмі святих рівноапостольних Костянтина і Єлени м. Тернополя.

Високопреосвященнійшому владиці співслужили: зав. канцелярією єпархії свящ. Олег Гах та клірики храму.
Перед початком Богослужіння духовенствщш о на чолі із архіпастирем та прихожани храму урочисто зустріли ковчег із частицею мощей  преп. Меркурія Чернігівського, котрий протягом довго часу зберігався у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя, а сьогодні перенесений до храму св. Костянтина та Єлени, де і буде перебувати завжди.

Під літургії багато хто із прихожан прийняли Таїнство Сповіді та приступили до Святих Тіла і Крові Господньої. Серед численних причасників традиційно було багато дітей.
Після заамвонної молитви архієпископ Нестор, у співслужінні соборного духовенства, звершив молебень до преп. Меркурія Чернігвського.

Прикінці Богослужіння владика Нестор виголосив проповідь у котрій розповів про подвижницьке та благочестиве життя преподобного отця нашого Меркурія та закликав усіх приступати з молитвою до Його чесних мощей, котрі з 14 по 22 липня 2014 року перебуватимуть у м. Тернополі.
Також, цього дня, відзначає свій день народження клірик храму, зав. канцелярією єпархії свящ. Олег Гах. Високопреосвященнійший владика привітав отця Олега із його святом та побажав міцного здоров’я, наснаги, кріпості духу, покрову Божої Матері та Господньої мудрості на священичій ниві і подарував букет світів, як символ життя.

У свою чергу отець Олег подякував архіпастирю за слова привітання та на знак спільної молитви підніс владиці просфору.

Завершилося Богослужіння поклонінням частиці мощей преподобного Меркурія та єлеопомазанням усіх прихожан.
      
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії