Владика Нестор благословив бійців роти «Тернопіль» на службу в зоні АТО

5 грудня 2016 року в Тернополі на службу у зону проведення антитерористичної операції провели бійців роти патрульної служби поліції «Тернопіль». За традицією, перед дорогою бійців благословили архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор і священнослужителі Тернопільської єпархії.

З напутніми словами та побажаннями до бійців звернувся начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Упродовж двох місяців тридцять тернопільських поліцейських виконуватимуть свій професійний і громадянський обов’язок тридцять бійців роти патрульної служби поліції «Тернопіль» на сході України. Для більшості з них це вже не перша ротація, але бійці всі як один готові, допоки є необхідність, нести службу в зоні АТО.

Владика Нестор благословив бійців роти «Тернопіль» на службу в зоні АТО, наголосивши на важливості стати на захист Вітчизни проти російського агресора, попросив Божої опіки, благословення, захисту для солдатів та щасливого повернення додому.

За матеріалами прес-служби Тернопільської єпархії