Архієпископ Нестор очолив Вечірню з чином прощення в кафедральному соборі

Ввечері 18 лютого 2018 року, у неділю сиропусну, прощену, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, очолив відправу Вечірні з чином прощення в каплиці кафедрального собору свв.рівноапостольних Костянтина та Єлени м.Тернополя. Владиці співслужили клірики собору.

Перша частина служби того дня, за традицією, звершувалася в світлих облаченнях, а після співу великого прокимна й закриття Царських врат духовенство одягнуло великопісні, чорні ризи.

Після служби вечірні архієпископ Нестор звернувся до присутнього духовенства та парафіян собору із повчальним словом, яке відвідувачі нашого сайту можуть прослухати в аудіоформаті.

Після проповіді відбувся чин прощення, під час якого архієрей, священики та парафіяни просили один в одного прощення та отримали благословення свого архіпастиря на добрий початок Великого посту.

Упродовж першого тижня Великого посту архієпископ Нестор молитиметься за богослужіннями у кафедральному соборі, очолюючи відправи першої половини дня та вечірні служби.